Op 3 juni jl. is de voorlopige indeling van jeugdteams voor het seizoen 2017-2018 gepubliceerd. Tot 15 juni jl. was het voor spelers nog mogelijk om aan te melden bij ASC Nieuwland, over te schrijven naar een andere club of op te zeggen. Er zijn daardoor een aantal mutaties in de teamindelingen doorgevoerd.
Met uitzondering van de JO19-categorie – daarvan volgt over twee weken een update op deze pagina – zijn nu ook de indelingen van de alle selectieteams vastgesteld.
Enig aandachtspunt qua aantallen is nog het meidenteam O13-1. Heeft u een dochter, kennis of familielid uit geboortejaar 2004, 2005 of 2006 die het leuk vindt om in teamverband te sporten, laat het ons weten. Dat kan door een e-mail te sturen aan frank@roodeco.nl of naar ledenadministratie@ascnieuwland.nl.
Alvast een fijne zomervakantie en wij zien elkaar weer eind augustus/begin september a.s. op onze club !
TC Jeugd
Voorlopige selectie JO19-1
Hoofdklasse
Trainer: Sven Slop
Bakergem, Max van
Brero, Tom van
Brusse, Lars
Cruz Pinto, Dion da
Gros, Gianni (k)
Hek, Job de
Hooff, Kevin van den
Huiden, Ruben
Jongsma, Stijn
Kouswijk, Eloy van
Mooibroek, Iwan
Oven, Dylen van
Roo, Yorick de
Schoonhoven, Fabian
Smink, Tijmen
Snijders, Donny
Ubert, Noah
Waslander, Arend
Weijtens, Yarmo
Wesselman, David
Wolff, Andy
Subselectie JO19-2
1ste klasse
Abdullah, Sha
Akyurek, Muharrem
Benjamins, Nasim
Breinburg, Marc
Develi, Burak
El Harake, Bashar
Kamouni, Joubair
Kleintjes, Denilson
Rona, Koray
Smits, Daan
Vonk, Bram
Wijk, Mitchel van (k)
JO19-3
3de klasse
Bruinvelds, Stan
Dillingh, Sybren
Duin, Jeroen
Eekman, Clay
Hamersveld, Danny van
Hamersveld, Lars van
Holthuis, Jan
Kevin Snijder
Kraak, Justin
Mark Lindeman
Meijerink, Aksel
Pubanz, Rogier
Stakenburg, Tammo
Stappen, Ivar van der
Veer, Bas
Venema, Jannes
Wit, Jeroen de
JO19-4
3de klasse
Bleyser, Wouter de
Bosman, Mika
Brus, Daniël
Doornink, Stein
Dor, Joey
Esveld, Martijn
Hoven, Lennart van den
Loon, Simon van
Nagelkerke, Daan
Nauta, Mark
Pas, Mika
Riet, Jordy van
Roo, Luc de
Stas, Pepijn
Werf, Daniel van der
Woering, Rowan
Wolf, Bart van der
JO17-1
Hoofdklasse
Trainer: Dennis Been
Barlingen, Indy van
Dorgelo, Kevin
Heer, Jochem de
Heideman, Giovanni
Jans, Jari
Landman, Mitchel
Maree, Timo
Nimwegen, Dani van
Omezy, Jacob
Pril, Joris
Rack, Dalian
Stiemer, Damian (k)
Stroo, Marius
Valks, Shaquil
Westerink, Bas
Westerlaak, Jim van
JO17-2
2de klasse
Berning, Niels
Buijs, Thomas
Empelen, Bodhi van
Erdogan, Muratcan
Horsmeier, Kian
Jansen, Jarno
Jong, Christiaan de
Lubbers, Sem
Meeteren, Frank van
Morgan, Felsey
Newton, Oliver
Selm, Festen van
Tolsma, Mick
Venema, Hidde
Wesselman, Bram
JO17-3
3de klasse
Admiraal, Jasper
Almogthar, Botan
Bredewoud, Damian
Buijs, Max
Hek, Rens de
Hoofd, Kas
Knibbe, David
Kroon, Serkan
Pelt, Sam van
Postma, Robin
Stakenburg, Joran
Thijs vd Wolf
Veen, Stijn van der
Voskuylen, Peter
Werf, Leslie van der
Werf, Robin van der
JO17-4
4de klasse
Blom, Gino
Greep, Jorrit
Haar, Sven ter
Honorato Silva, Marco
Hoven, Jorn van den
Jansen, Bob (k)
Kooistra, Kristian
Malipaard, Boris
Mamman, Desailly
Pril, Hugo
Sluijs, Senna van der
Straathof, Pjotr
Sulpice, Julien
Titulaer, Stijn
Wolfsen, Matthijs
JO17-5
4de klasse
Aartse, Kiamo
Bakker, Ivo
Bempt, Peter van den
Bezgin, Hamza
Crienen, Jeroen
Does, Frenk
Dolap, Ekim
Doornekamp, Robbie
Graaf, Willem de (keeper)
Greven, Boris
Hoef, Robin van de
Jong, Hans de
Sandbrink, Toine
Simonse, Ingmar
JO16-1
2de klasse
Bijen, Baylee
Frankfort, Igor
Holthuis, Pieter
Jonker, Daan
Juliana, Lechano
Lokhai, Ravi
Nijkerk, Rutger
Reiding, Dima
Rine, Boris
Simonse, Björn
Soedito, Laurens
Toor, David van
Trietsch, Rutger
Westerveld, Martijn
JO15-1
Hoofdklasse
Trainer: Jerry Geurtsen
Bomhof, Finn
Boumaaza, Adil
Brero, Thijs van
Emanuels, Cain
Goldewijk, Sam
Harder, Tristan de
Hogeveen, Aron
Hooiveld, Thom
Meijer, Tijmen
Prinsen, Patrick
Riet, Joey van
Rijswijk, Sebaz van
Rook, Jasper
Tamminga, Camiel
Wolfsen, Lucas
JO15-2
2de klasse
Bakker, Niels
Buytendijk, Floris
Cadsand, Cas van
Dam, Mike van
Dijk, Sander van
Frankhuizen, Job
Geerts, Jessey
Graca, Damian da
Hubbers, Jort
Marion, Yorrick van
Overduin, Jorn
Sassen, Sem
Sorgedrager, Jelle
Westrik, Stijn
Zindel, Jay
JO15-3
2de klasse
Asselt, Skip van
Giessen, Andrew van der
Horst, Daniel van der
Kuijpers, Max
Lambermond, Quinten
Mol, Ivo
Ottenkamp, Remo
Rienks, Guido
Rienks, Thomas
Santvoord, Hugo van
Schrijver, Job
Snier, Ralf
Valkengoed, Lars
Vat, Lucas van der (k)
Vervloet, Milan (k)
Westphal, Pepijn
JO15-4
4de klasse
Boon, Robin
Bosman, Kaya
Dor, Jason
Doude van Troostwijk, Daniel
Jagt, Justin van der
Gaasbeek, Teun
Luten, Ewout
Maathuis, Jeroen
Malestein, Tycho
Mulder, Aswin
Nieuwenhuijzen, Tristan van
Simmerman, Sam
Straathof, Lars (k)
Tolboom, Lars
Tourne, Cedric (k)
Wind, Menno
JO15-5
4de klasse
Baartscheer, S. (k)
Croix, la M.
Duin, L.
Hofstede, N.
Jansen, R.
Manuel, R.
Meer, van der L.
Miara, E.
Pas, R.
Pols, van der S.
Roseboom, T.
Sghir, K.
Sonmez, K.
Veen, van R.
Vries, de R
Zeeuw, de J.
JO14-1
2de klasse
Rozenberg, S.
Dieters, T
Dolap, B.
Duits, H.
Duits, M
Erbil, O.
Erdogan, B.
Greep, M.
Hagemolen of ten Have, A.
Kilsdonk, B.
Knibbe, J.
Langenbergh, I v.d.
Lauret, J
Pernot, S.
Stelt, T.v.d.
Versteeg, T (k)
JO14-2
2de klasse
Jansen, L
Bor, M.v.d.
Bruijne, L.d.
Goemans, T
Huijer, J
Kowalik, A.
Sahin, A.
Schoonderbeek, D
Sigirci, M.
Vos, J.
Vries, S. d.
Wiedenhoff, S.
Wiersema, K.
Wiersma, M.
Wilson, S.
Winter, L.
JO14-3
2de klasse
Aaldriks, C.
Alblas, C.
Belmir, A.
Bos, A.
Bremmer. B.
Does, T.v.d.
Faas, B.
Greven, W.
Kiela, T.
Rack, Kane
Span. F.v.d.
Stakenburg, F.
Tel, J.
Veldkamp, V.
JO13-1
1ste klasse
Trainer: Yorick de Roo
Binsbergen, Max van
Bovenkamp, Jesse van den
Hidding, Sebastiaan
Hoogen, Finn van den
Hoogervorst, Sem
Hubbers, Tijn
Koning, Birgit
Prenger, Stijn
Rijswijk, Mex van
Simmerman, Luuk
Terlouw, Ruben
Wesdorp, Tijmen
Wit, Joey de
Zwiers, Jan Julius
JO13-2
1ste klasse
Boshuis, Cas
Brink, Joah van den
Buijs, Joy
Chatsikian, Casimir
Haar, Finn van de
King, Ryan
Laet, Daniel de
Meijerink, Bjorn
Mulder, Thomas
Neeter, Bjorn
Proosdij, Julian van
Roseboom, Sijmen
Schuitemaker, Caspar
Snabel, Rick
Sonmez, Rauf-Beraat
Vries, Sebastian de
JO13-3
3de klasse
Berg, Tobin van den
Blokker, Bas
Boute, Robbin
Dam, Teun van
Dorland, Robin
Eisenga, Stijn
Gelder, Xander van
Hek, Bram de (k)
Ivanov, Luka
Kolthof, Cas
Kolthof, Jesse
Mom, Jelmer
Schreurs, Marc
Shahvaran, Sharwin
JO13-4
3de klasse
Dam, Mark van
Dijk, Thomas van
Donze, tim
Goeij, Yuval de
Graaf, Jesse de
Hoven, Finn van den
Mello, Royce de
Middelaar, Bram van
Middelaar, Jesse van
Nieuwenhuysen, Maurice (k)
Reijse, Niels
Veldhuizen, Roberto
Yokus, Cero
MO13-1
3de klasse
Alberts, Daisy
Brug, Marit van de
Doude van Troostwijk, Odessa
Graaf, Else de
Meer, Emma van der
Rienks, Eline
Simonse, Marit
Straathof, Femke
Strik, Chiara
Tije, Luna ten
JO12-1
3de klasse
Burgler, Jort
Es, Tygo van
Heijer, Ruben den
Ijzendoorn, Rick van
Jansen, Luuk
Kok, Brad
Petrusma, Jesse (k)
Pluuren, Stijn van
Poelmann, Maarten
Rine, Ole
Schoonderbeek, Finn
schwegler, jip
Thiel, Rick
Toor, Levi van
Willemsen, Beau
JO12-2
4de klasse
Amerongen, Jayden van
Beiboer, Benjamin
Glattli, Milan
Hagmolen of ten Have, Yngve (k)
Horst, Adam van der
Jol, Joas
Jones, Jadon
Leeuwerke, Stijn
Mulder, Sem
Pas, Marijn ten
Schuil, Maarten (k)
Sorgedrager, Wessel
Visser, Hugo
Volk, Joran
Wahib, Amir
JO12-3
4de klasse
Bempt, Daan van den
Daniel Fkudu, Nimrod
Griffioen, Thijs
Haarsma, Joris
Hashem Hossainy, Arian (k)
Horst, Iris van der
Jansen, Bram
Koning, Diederik
Malestein, Sem
Mom, Youri
Riet, Dito van
Shafiee, Ivan
Tanyildiz, Soner
Velde, Kian van
Wiersema, Kars
JO11-1 selectie
Hoofdklasse
Trainer: Mathijs Jongsma
Barelds, Maks
Burgt, Ricardo van de
Jelsma, Joris
Karperien, Justin (k)
Koedijk, William
Koffrie, Finn
Nievelstein, Nick
Orie, Makail
Ouakili, Anouar el
Tienstra, Brent
Wolbers, Ewan
JO11-2 selectie
2de klasse
Adli, Yasin
Algra, Joost (k)
Haan, Thijs de
Klaassen, Ryan
Noppers, Bram
Pierik, Aron
Schakenraad, Raff
Staal, Sam
Timmer, Stijn
JO10-1 selectie
1ste klasse
Boere, Thomas
Cozijnsen, Milan
Dijk, Nora van
Dijkhuizen, Jayden
Gaal, Stan van
Hak, Rowan van der (k)
Kip, Jurre
Römelingh, Stef
Roose, Eliel
JO11-3
2de klasse
Davidyan, Robert
Kleine, Carlo de
Kristan Westendorp
lek, Quinten van der
Lodder, Jurre
Paulussen, Evert
Peizel, Ramon
Snabel, Luuk
Vuurst, Wesley van de
JO11-4
4de klasse
Gans, Sem (k)
Have, Daniel van der
Jeunink, Kevin
Karssen, Matthijs
Meerveld, Sander van
Sghir, Achraf
Slijpen, Tijmen
Verhoeven, Sem
Visser, Levi
JO11-5
5de klasse
DeJong, Rens
Dooren, Rense van
Faro, Thijmen (keeper)
Hemkes, Friso
Jansen, Stijn
Jong, Jesse Daniel de
Jorg, Yannick
Kappenburg, Thijmen
Kuilman, Mathijs
JO11-6
5de klasse
Berkel, Chris van
Bos, Jenno
Brus, Jonathan
Hadi, Sammour
Iljazovic, Luka
Kievit, Jelte
Leuven, Kasper van
Pluijm, Vince van der
Wisman, Aydan
JO11-7
5de klasse
Ansari, Ninya al
Genaro, Deshawn
Genaro, Trayti
Groenestein, Friso
Hogendorf, Tijs
Inal, Huseyin
Langenbergh, Sami van den
Westrik, Laurens
Willeman, Casper
JO10-2
3de klasse
Abraham, Michael
Goeij, Yarden de
Jansen, Job
Jeukens, Quint
Jol, Misha
Oostra, Finn
Sonmez, Abdulkadir
Tammenga, Marten
Urk, Thijmen van
JO10-3
4de klasse
Ahmadyar, Kian
Breunesse, Luuk
Brom, Thijn van den
Haan, Dezso de
Hoogermolen, Owen
Hoor, Wesley ten
Kusters, Sofie
Ruiter, Jeaden de
Vente, Dante de
JO10-4
4de klasse
Boeve, Robert
Çakmak, Sinan
Dieters, Dylan
Efferen, Ruben van
Heijer, Bjorn den
Kolthof, Tim
Lemmers, Lasse
Mohammad, Dielon
Peters, Luuk
Voogd, Jesse
JO9 nieuwe pupillenvoetbal
Aken, Mees van
Bagci, Yigit
Burgsteden, Miel van
Chaouki, Ayoub
Daatselaar, Matthijs van
Dias, Xivano
Diggele, Rick van
Janssen, Naomi
King, Jayson
Lemmers, Finn
Londen, Nathan van
Pronk, Jaiden
Radji, Timoerkhan
Rona, Arda
Rosendahl, Damian
Schuitemaker, Tijmen
Shafiee, Swen
Stam, Tijmen
Tieman, Quin
Timmer, Bjorn
Vintges, Cas
Vlig, Tobias
Vries, Daan de
Weijzen, Julius
Westendorp, Timber
Willeman, Timo
Wolbers, Finn
JO8 nieuwe pupillenvoetbal
Balradj, Bryan
Bekkum, Romen van
Bonekamp, Joes
Calmer, Jason
Celik, Deniz
Dekker, Luuk
Gebbink, Tobias
Kroon, Tristan
Leen, Levi
Leen, Noah
Leenen, Jeroen
Lommerse, Boaz
Opdorp, Iben van
Philip, Eric
Pluijmert, Vesper
Pronk, Kian
Qasem, Ali
Reijnders, Xavier
Saadi, Yousri
Sborea, Davide
Schoonderbeek, Storm
Wahedi Mudabber, Benjamin
Wetering, Hugo van de
Wiersma, Liam
JO7 nieuwe pupillenvoetbal
Abgar, Raouan
Ansari, Elias Al
Demir, Ismail
El Maniti, Mohamed
Elkaddouri, Nasserdine
Horst, Lasse van der
Kip, Lucas
Koffrie, Jay
Lak, Jaylon
Lodder, Brent
Snijder, Luca
Taber, Benjamin
Veen, David van
Vintges, Sem
Zijtveld, Kai
Jung, Menno
Lapo Gironi