MO10-1
Trainer: Koert Kolk
Trainer: Anne van der Horst
Leider: Jan Salden
Mikayla K
Aniek S
Ziva T
Norah H
Dani Van der S
Liz Van B
Nine van G
Lisanne S
Simone van F
MO13-1
Trainer/Leider: Tessa van Eijk
Puck M
Nadine M
Lianne B
Jade K
Jazzy-Joy V
Sarah H
Pauline D
Leyla B
Milou van E
Jet Z
Jazzlyn Van M
Anna B
Anna V
MO15-1
Trainer: Roeland van Meerveld
Trainer/Leider: Damaris van Wijk
Debora H
Lize van V
Nova K
L van der P
Nina S
Valerie Van M
Fenna W
Luca Z
Marieke van den H
Julia El H
Sophie H
Lyanne van W
Senna Van der H
Sarah G
Marith van H
MO20-1
Trainer: Marc van der Wolf
Yaniek van H
Iris van der H
Esmée R
Sofie K
Daisy A
Marisa V
Anika van der W
Jula van B
Noralie K
Sofie van K
Sabrina R
Sara D
Yadithy Romana A
Eva G
Jildou van H
Nadia B
Vrouwen 1
Staf:
Ingeborg van H
JM van G
Shanice H
Danisa L
Rachel D
Wilianne K
Laura van Z
Lara B
Maaike A
Nienke G
Amber F
Sureya D
Lisa M
Kenya De C
Gracia H
Leah B
Kelly W
Sharon B
Anne G
Dianira S
Tessa van R
JO8 Selectie
Hoofdtrainer: Merel van Dasselaar
Assistent trainer:
Boet N
Milo G
Xavi van ’t L
Naoufel H
Felix Van D
Daley van de Z
Imran H
Oscar K
Javi de B
Vic S
Xenn L
Adam A
Miran Z
Floris K
Aron van S
Zakaria B
Ruben N
Len V
JO8-2 Selectie
Hoofdtrainer:
Assistent trainer:
Opm. O8 spelers worden aan het einde van juni ingedeeld in de verschillende O8 teams.
JO8-3
Staf:
JO9 Selectie
Hoofdtrainer: Mido van As
Assistent: Ryan King
Joah B
Skip van A
Ruben O
Timor K
Colin C
Davin O
Mason B
Tygo S
Senn G
Jonas T
Axel S
Seppe V
Ilano A
Valentin S
Luca Van t H
Simon van S
Manuel V
Levi P
JO9-2 Selectie
Hoofdtrainer:
Assistent trainer:
Opm. Eind juni worden de definitieve selectieteams bekend gemaakt.
JO9-3
Trainer: Mark van der Steen
Trainer: Gerben van Harten
Brent J
Raff van H
Senn van der S
Finn den O
Dean B
JO9-4
Staf:
Kristijan V
Danté K
Menno P
Henkie D
Matin El A
Desley V
Fabio T
JO10 Selectie
Hoofdtrainer: Luuk Simmerman
Assistent : Vacant
Pepijn T
Joël S
Jortijn W
Abel van der S
David R
Mick H
Bo B
Jurre K
Bodhi D
Gerano M
Luuk R
Huub de V
Imara in ’t Z
Hugo B
Midas S
Safouan S
Imran Z
Mohamad H
JO10-2 Selectie
Hoofdtrainer:
Assistent :
Opm. Eind juni worden de definitieve selectieteams bekend gemaakt.
JO10-3
Staf:
Mats H
Max van der G
Ahmed el A
Nora H
Luuk P
Derman E
Thijs B
Hugo P
JO10-4
Staf:
Hussein Q
Aron K
Joa Van E
Felix van H
Mehmet O
Olaf B
JO11 Selectie
Hoofdtrainer: Yoran de Ridder
Hoofdtrainer: Tygo van Es
Assistent trainer: Marnix Schellekens
Thomas B
Luuk S
Ole Z
Joas Van H
Björn G
Finn de G
Robin De L
Jimme I
Thomas G
Ilan O
Ties E
Stijn A
Zakaria S
Thijmen K
Otis S
Maher B
Yllijon S
Robin V
Emran S
Melle de J
JO11-2 Selectie
Trainer:
Assistent:
Opm. Eind juni worden de definitieve selectieteams bekend gemaakt.
JO11-3
Trainer: Mohamed Salah Meyran
Sem van E
Thijs B
Tim S
Lucas T
Cas O
Maartje van E
Chen C
Souleymane B
Cyrille S
Ivan B
JO12 Selectie
Hoofdtrainer: Vacant
Assistent trainer: Mohamed Salah Meyran
Assistent trainer: Mark van der Steen
Elias Al A
Joes B
Julian C
Jacob M
Adam F
Tijmen van den B
Levi K
Sepp T
Jorrit K
Sverre O
Maurits V
Finn R
Devi M
Dylan G
Sem W
Sylvan de G
Aydin U
Thijs H
Tobias Z
Tias P
Koen O
JO12-2 Selectie
Trainer:
Assistent:
Opm. Eind juni worden de definitieve selectieteams bekend gemaakt.
JO12-3
Trainer: Brian Kooij
Niek R
Isaac A
Noah van der M
Floris B
Feike T
Sepp D
Abduallah E
Jayden K
Arjan van den H
Tom W
Jesse W
JO12-4
Trainer: Paul Vastenburg
Diede F
Rayan B
Joey J
Luca V
Aron B
Jort N
Kay van D
Daan S
Lucas van S
Johanan K
Kian S
Roan S
JO12-5
Staf:
Mart P
Nathan Van de G
Johanes T
Siem G
Ibrahim Evrim T
Arya T
Keanen S
Shengo R
Raigino H
Dennis v
JO13-1 Selectie
Hoofdtrainer: Martijn Rook
Assistent trainer: Jasper Rook
Assistent trainer: Ruben Huiden
Jay K
Eli R
Lapo G
Darryl de V
Luca S
Kalong P
Sofian El B
Novi V
Mohamed E
Stijn K
Lasse van der H
Valentijn K
Sepp de V
Saar van der S
Koen S
David van V
JO13-2
Trainer: Niels van Burgsteden
Trainer: Herman Schipper
Gijs W
Raouan A
Imraan B
Diede van B
Thijmen Ten H
Noah M
Milas W
Harm S
Pim Van ’t H
Lars H
Boaz van der S
Rens Van de K
Mohammad Komail R
Benjamin T
Ali S
Sami, E
Tobias W
Desley C
JO14-1 Selectie
Hoofdtrainer: Mitchel van Wijk
Assistent trainer: Vacant
Joey K
Benjamin W
Hugo van de W
Eric P
Davide S
Luuk D
Olav K
Xavier R
Ben W
Kai Z
Jason C
Dean H
Joas B
Loek de V
Tijmen Sc
JO14-2
Staf: Erik van Bekkun
Staf: Rianne Gebbink
Jelle van der S
Tobias G
Storm S
Twan C
Job B
Romen van B
Joris B
Daan D
Iddo W
Tobias H
Kenan U
Ayoub B
Malte W
Yani vdB
Tyson R
Seppe van den B
Fynn van S
Dinand van der V
JO15-1
Staf: Nicole de Vries
Staf: Arjan de Vries
Staf: Gary King
Jaeden de R
Swen S
Tijmen St
Luuk B
Yigit B
Jayson K
Bjorn T
Daan de V
Kayra A
Ayman el A
Robin D
Bas van der S
Jens V
Liam W
Timo W
Cas V
Jaiden P
Beau van de B
Kian P
JO16-1 Selectie
Hoofdtrainer: Jessey Geerts
Assistent trainer: Rick Voortman
Aron P
Jayme M
Job J
Thomas B
Rowan van der H
Quint J
Thijmen van U
Silas P
Quinn T
Xavi van A
Luuk P
Kaho P
Burak Eren K
Dyako A
Sebastian O
Julius W
Engin B
Emir D
Damian R
JO16-2
Staf:
Jayden Van W
Harm G
Finn K
Dado S
Ryan K
Kian A
Ruben van E
Dylan D
Finn O
Abraham M
Sven B
Mahmoud T
Niels B
Joris L
JO17-1 Selectie
Hoofdtrainer: Louis Vermeulen
Assistent trainer: Andy Wolff
Assistent trainer: Gary King
Joris J
Carlo de K
Anouar el O
Nick N
Brent T
Milan H
Brandon K
William K
Ewan W
Stijn T
Kevin J
Raff S
Ricardo van de B
Sam S
Levi V
Justin K
Milan C
JO17-2
Staf:
Tijmen S
Kevin A
Milan H
Wiliam K
Finn K
Sami van den L
Daan van L
Damian R
Raff S
Sami S
Stijn T
Amir W
Sem G
Thijs de H
Mees H
Thijs L
JO17-3
Staf:
Cas H
Levi H
Thijmen K
Chris van B
Rense van D
Aydan W
Thijmen F
Huseyin I
Kasper van L
Jenno B
Friso H
Youri M
Casper P
Roemer de J
Wesley van de V
JO19-1 Selectie
Hoofdtrainer: Buddy Bune
Assistent trainer: Floris Bosch
Marnik van de K
Tijn H
Tijmen W
Sem H
Jesse P
Ryan K
Sebastian de V
Joey de W
Jenairo K
Sven van der L
Luuk S
Sebastiaan H
Finn van den H
Rick T
Mido van A
Mex van R
Ruben T
Finn van den H
Damian L
Dilan K
Mohamed E
Rayan C
JO19-2
Staf: John van Amerongen, Jeroen Thiel, Hans Schoonderbeek
Casimir C
Bjorn N
Daniel de L
Ruben den H
Yngve H
Stijn van P
Tim D
Finn S
Jayden van A
Milan G
Adam van der H
Wessel S
Marijn ten P
Luuk J
Sydney R
O23-1 selectie
Hoofdtrainer: Roy Boute
Assistent trainer: Vacant
O23-2
Staf:
O23-3
Staf:
O23-4
Staf:
O23-5
Staf: